Nowy Obniżka! Drukarka Posnet Thermal XL Zobacz większe

Drukarka Posnet Thermal XL2 80mm

Nowy produkt

Diament wśród drukarek, drukarka na papier termiczny o szerokości 80mm

Lepsza widoczność wydruków tj.paragon, faktura

Posnet Thermal XL standard to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Więcej szczegółów

3 270,63 zł

-5%

3 442,77 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kopia elektronicznatak
Liczba PLU250 000
Liczba znaków w wierszu40 znaków
Szerokość papieru57
Długość rolki papieru100
Szybkość wydrukudo 47 linii/s
Wymiary158 x 242 x 232 mm (szer. x wys. x dł.)
ONLINENie

Więcej informacji

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!
Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.
Posnet Thermal XL z wyświetlaczem standardowym LCD (na chorągiewce).

Najważniejsze funkcje

dropin
  

Mechanizm drukujący wrzuć i drukuj

System szybkiej wymiany papieru "drop-in" - wrzuć i drukuj" gwarantuje łatwą, sprawną i wydajną pracę.

szeroki papier
    

Szeroki papier i 100 m rolka papieru

Wydruki na papierze o szerokości 80 mm sprawiają, że paragony są jeszcze bardziej czytelne, i krótsze dzięki czemu rzadziej wymieniamy rolkę papieru.

superformatka i wydruki niefiskalne
 

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Thermal XL posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

grafika na paragonach
 

Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

faktura VAT
 

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

nip na paragonie
 

NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Drukarka umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

wyswietlacz podwieszany
 

Standardowy wyświetlacz

Klasyczny wyświetlacz przytwierdzony do drukarki fiskalnej.

porty komunikacyjne Ethernet
 

Ethernet i porty komunikacyjne

Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem wideomonitoringu. Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń - skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

wytrzymała konstrukcja
 

Wytrzymała konstrukcja

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

kompatybilnosc z szufladami wielonapieciowymi
 

Kompatybilność z szufladami o napięciu 6V, 12V, 18V, i 24V.

Drukarka Thermal XL współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku.

kody 2D
 

Kody kreskowe i 2D

Dostępny jest wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia identyfikację transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonałe narzędzie do prowadzenia działań marketingowych skierowanych do klienta.

monitoring transakcji
 

Monitoring transakcji

Jest to funkcja wykorzystywana do integracji urządzenia z dowolnym systemem wideomonitoringu. Umożliwia podgląd operacji kasjerskich.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Drukarka Posnet Thermal XL2 80mm

Drukarka Posnet Thermal XL2 80mm

Diament wśród drukarek, drukarka na papier termiczny o szerokości 80mm

Lepsza widoczność wydruków tj.paragon, faktura

Posnet Thermal XL standard to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: