Aukcje internetowe – WF-Aukcje START 1000

Nowy produkt

Licencja czasowa na okres 365 dni. Wariant START 1000 - pakiet sieciowy do 1000 artykułów dostępnych w aukcjach internetowych.

Do pracy programu WF-Aukcje niezbędny jest program WF-Mag dla Windows.

Więcej szczegółów

466,23 zł

-5%

490,77 zł

Więcej informacji

Aktualny, wydajny i nowoczesny system do obsługi Aukcji Allegro


Dwukierunkowa synchronizacja z Allegro

  • Obsługa wielu kont
  • Pełna integracja z WF-Mag dla Windows
  • Automatyzacja procesu sprzedaży
  • Łatwiejsze zarządzanie procesem posprzedażnym

WF-Aukcje wspomagają proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WF-Mag dla Windows


Zarządzanie sprzedażą – wspieranie i automatyzacja procesów związanych z wystawianiem aukcji z wykorzystaniem danych z WF-Mag dla Windows. Łatwiejsze przeglądanie aukcji i zarządzanie nimi.

Zarządzanie transakcjami – synchronizacja transakcji z wypełnionymi formularzami pozakupowymi pozwala szybko realizować proces posprzedażowy poprzez tworzenie zamówień w WF-Mag co pozwala obsłużyć proces sprzedaży.

Komentarze – synchronizacja komentarzy oczekujących pozwala grupowo wystawiać komentarze zwrotne dla klientów realizujących zakupy w Twoich aukcjach.

Licencjonowanie na ilość produktów – wygodny model licencjonowania na ilość produktów (liczba aktywnych produktów w WF-Aukcje lub ilość unikalnych produktów w aukcjach trwających) pozwala efektywnie wystawiać aukcje na wielu kontach jednocześnie i zmieniać je sezonowo.Produkt licencjonowany w modelu rocznym, wymaga do działania WF-Mag dla Windows.

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: